Хотел „Тайм аут”***

Хотел „Тайм аут”***

Описание

Хотелот се наоѓа во близина на паркот Сандански со панорамски поглед на градот.

Хотелски дел: 31 двокреветни соби и 2 апартмани;

Бизнис: конференциска сала

Капацитети: фитнес, джакузи, сауна, парна бања, масажа, Wi-Fi,

Барови:

Класичен ресторан

Удобства

Развлечения