Семеен хотел „Пауталия”***

Семеен хотел „Пауталия”***

Описание

Хотелот се наоѓа на почетокот на градот Сандански и се наоѓа на бреговите на реката Санданска Бистрица.

Има удобно опремени еднокреветни и двокреветни соби и апартмани опремени со клима уред, ТВ и минибар.

Во новоотворениот центар за релаксација можете да се опуштите и да уживате во удобноста што ќе ја нудат џакузи, парна бања и сауна.

Паркирањето на хотелот е погодно за индивидуални и бизнис организирани групи.

Член на: СХТТ – Сандански

Хотелски дел: 17 двокреветни соби, 5 апартмани и 1 ВИП сопствена

СПА & Здравје: релаксирачки центар со џакузи, парна бања, сауна и масажа.

Карактеристики: паркинг, Wi-Fi;

Ресторани: македонски ресторан

Удобства

Развлечения