Семеен хотел „Офир”***

Семеен хотел „Офир”***

Описание

Се наоѓа во тивка и мирна населба, бутик хотел “Офир” се наоѓа во непосредна близина на градот Сандански.

Хотелски дел: 6 двокреветни соби Лукс, 4 луксузни студија, 2 апартмани;

Бизнис: конференциска сала

Капацитети: релакс зона со сауна, парна бања, масажа, два отворени базени, игралиште, парк област, Wi-Fi;

Барови:

Затворен ресторан a la carte
Ресторан на отворено – скара
Пулбар

Удобства

Развлечения