Семеен хотел „Деспот Слав”***

Семеен хотел „Деспот Слав”***

Описание

Despot Slav Hotel е изграден во традиционален Мелник стил со дебели камени темели, рачно изработени тавани и мебел од ковано железо.

Хотелски дел: 20 двокреветни соби и 4 апартмани;

Капацитети: сауна, солариум, фитнес, конференциска сала, Wi-Fi лоби бар

Барови:

Таверна (75 седишта)

Удобства

Развлечения