Парк хотел Макензен***

Парк хотел Макензен***

Описание

Парк Хотелот Макенсен се наоѓа на влезот на градот Мелник. Комплексот е совршено место за љубителите на природата, семејствата или групата пријатели одлучија да се отцепат од бурниот секојдневен живот и да уживаат во безброј моменти потрошени заедно.

Прекрасен панорамски поглед на шумата, надополнет со тркалање на реката што минува покрај хотелот, ќе ве охрабри и ќе го наполни вашето расположение. За мали бебиња има детско игралиште, каде што можат да играат и да се забавуваат

Хотелски дел: 17 соби – двокреветни, трокреветни, апартмани;

Бизнис: конференциска сала, Wi-Fi;

Капацитети: игралиште, базен;

Барови:

Ресторанот има 150 седишта во затворени простории и 150 седишта во летната градина
Отворен бар со скара

Удобства

Развлечения