Warning: session_name(): Cannot change session name when session is active in /home/augmfpow/public_html/sandanskicrossborder.com/mk/wp-content/plugins/theatre/functions/wpt_cart.php on line 22
Парк хотел „Сандански”*** – Visit Sandanski

Парк хотел „Сандански”***

Парк хотел „Сандански”***

Описание

Хотелот се наоѓа во централниот дел на Сандански, во близина на реката Санданска Бистрица и градскиот парк.

Хотелот дел: 12 стандардни соби, 3 делукс соби, 1 ВИП соба со веранда;

СПА & Здравје: релаксирачки центар со џакузи, парна бања, сауна и масажа.

Барови:

Ресторан-скара со летна градина.

Удобства

Развлечения