Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/augmfpow/public_html/sandanskicrossborder.com/mk/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/augmfpow/public_html/sandanskicrossborder.com/mk/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/augmfpow/public_html/sandanskicrossborder.com/mk/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706

Warning: session_name(): Cannot change session name when headers already sent in /home/augmfpow/public_html/sandanskicrossborder.com/mk/wp-content/plugins/theatre/functions/wpt_cart.php on line 22
Мотел „Едиа”*** – Visit Sandanski

Мотел „Едиа”***

Мотел „Едиа”***

Описание

Хотелот е поставен меѓу вековните дрвја, во близина на градскиот парк и реката Санданска Бистрица.

Хотелски дел: 13 двокреветни соби, 3 апартмани и 7 ВИП апартмани

Капацитети: отворен базен со хидро масажа, парна бања, сауна, кошаркарски терен, отворено и затворен игралиште, Wi-Fi

Барови:

Ресторан “Едида градина” се наоѓа на реката Санданска Бистрица.

Приватни соби

Удобства

Развлечения